Podmínky používání stránek

Mohlo by vás zajímat…

Jak můžete tyto stránky používat?

Tyto webové stránky jsou naším majetkem. Jejich prohlížením souhlasíte s těmito podmínkami použití. Tento web i veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy. Webové stránky na doméně www.cyklotovacov.cz, text stránek i zveřejněné obrázky jsou naším vlastnictvím nebo vlastnictvím jiné společnosti, která nám laskavě dovolila materiál zveřejnit.

Není dovoleno používat jakýkoli materiál těchto stránek ke komerčním účelům. Dále je zakázáno cokoliv z tohoto webu dál šířit (elektronicky ani v tištětné podobě) bez našeho písemného souhlasu. Můžete si ale cokoliv uložit nebo vytisknout pro vaši potřebu.

Jak chráníme vaše osobní údaje?

Prostřednictvím těchto stránek neshromažďujeme žádné vaše osobní údaje. Protože nesbíráme žádné osobní údaje, neposkytujeme je ani třetím stranám. Vaše soukromí je tedy naprosto v bezpečí.

Za účelem zlepšování kvality těchto stránek sledujme anonymní údaje o prohlížení. Data nejsou nijak spojena ani s vaší osobou, ani s vaší IP adresou. V této souvislosti jsou používány jen anonymní anylytické cookies. Používáme službu Google Analytics.